Slide-4 slide-51 slide-5 slide-16 slide_13 slide-3 slide-8 slide-9 slide-20 slide-5 slide-19

Pristatymas

1. Prekių pristatymas

1.1 Užsakytas prekes pristatysime į bet kurį Lietuvos kampelį. Sandėlyje esančios prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas. Siuntų pristatymo kaina nepriklauso nuo užsakytų prekių kiekio ir svorio. Kiekvienas Jūsų užsakymas vykdomas kaip įmanoma greičiau.

1.2. Prekes galime pristatyti į visas Europos šalis. Dėl siuntimo įkainių maloniai prašome susisiekti žemiau esančiais kontaktais.

1.3. Kurjeris, prieš pristatydamas prekes, susisieks su Jumis.

1.4. Siuntos gali vėluoti, jei neteisingai nurodėte pristatymo adresą, pašto indeksą, telefono numerį arba jei kurjeris nerado Jūsų nurodytu pristatymo laiku. Jei dėl tam tikrų priežasčių, siuntų tarnybos kurjeris nerado Jūsų namuose, būtinai praneškite mums, tarsimės dėl Jums priimtino naujo pristatymo laiko.

2. Prekių priėmimas

2.1 Pasiimdami prekes, būtinai gerai apžiūrėkite visas pakuotes ir dėžes. Įpakavimas negali būti pažeistas. Jei pastebėjote, kad dėžės atvažiavo netvarkingos – įplėštos, įlenktais kampais, atidarytos arba kitaip fiziškai pažeistos, galite nepriimti tokios siuntos. Jei nuspręsite priimti pažeistą siuntą, reikalaukite, kad siuntos priėmimo – perdavimo arba atskirame pažeistų pakuočių pristatymo akte būtų tiksliai, išsamiai ir vienareikšmiškai aprašyta, kokios būklės pakuotės buvo pristatytos. Bet kuriuo atveju, priimdami pažeistą pakuotę, kurjerio akivaizdoje išpakuokite siuntą ir vizualiai patikrinkite joje esančių prekių būklę.

3. Pristatymo kaina

3.1. Jei pirkinio suma neviršija 30 Eur, pristatymo kaina 2.50 Eur. Perkant prekių daugiau kaip už 30 Eur, pristatymas NEMOKAMAS.

3.2. Susitarus prekes galima atsiimti Žalgirio gatvėje, Vilniuje.

Pastabos:
Kurjerio laukimas (prastovos) dėl Siuntėjo arba Gavėjo kaltės, paimant arba pristatant siuntą 4 Eur už kiekvienas 30 min. Laukimo laikas pradedamas skaičiuoti po 15 minučių nuo kurjerio atvykimo pas Siuntėją ar Gavėją.

 

Iškilus klausimams būtinai susisiekite su mumis: telefonu +370 621 85660, el. p. info@slowsunday.lt

 

 

 

Tavo verslo startas. Elektroninės parduotuvės: Slow Sunday